Каркасний басейн 457х122 см Intex з пісочнім фільтром на 5,7 м3/год
21660.00грн.
В наявності
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Доступні варіанти
Каркасний басейн Intex 26726-1 розміром 457 на 122 см з пісочним фільтром intex 26644
Комплектація:
тент
підстилка
сходи
пісочний фільтр продуктивністю 4500 л / год
інтсрукціі
Обсяг басейну 17000 л
Обов'язково необхідні перехідники для з'єднання басейну з фільтром, так як там... →
Характеристика
Виробник
Intex
Підстилка
Так
Розмір басейну
Діаметр 457 x Висота 122см
Сходи
Так
Тент
Так
Каркасний басейн Intex 26726-1 розміром 457 на 122 см з пісочним фільтром intex 26644
Комплектація:
тент
підстилка
сходи
пісочний фільтр продуктивністю 4500 л / год
інтсрукціі
Обсяг басейну 17000 л
Обов'язково необхідні перехідники для з'єднання басейну з фільтром, так як там різні діаметри і спосіб з'єднання (хомут-гайка)!
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Підстилка | Так |
| Розмір басейну | Діаметр 457 x Висота 122см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 457 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 5700 л/год |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Об'єм води | 16805 л |
| Вага | 70 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 61x40,4x115 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...