Каркасний басейн Bestway 5619Q, 549 х 274 х 132 см (5 678 л/год, сходи, тент)
37200.00грн.
Товар закінчився
Розмір басейну:
221х150х43
239х150х58
300х201х66
404х201х100
424х250х100
427x250x100
412х201х122
412х201х122 мрамор
488х244х122
549х274х122
549х274х132
640х274х132
671х366х132
732х366х132
Тип фільтра:
Доступні варіанти
... →
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 549 см |
| Необхідна вага піску | 9 кг |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 274 см |
| Висота | 132 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 5678 л/год |
| Розмір прямокутного басейну | 549 x 274 x 132см |
| Серія | Power Steel™ Rectangular Pool Set |
| Об'єм води | 16477 л |
| Вага упаковки | 119 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | Сірий |
| Висота сходів | 132 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | не передбачена |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...