Круглий каркасний басейн 488х122 см Bestway Loft 56966
20100.00грн.
Товар закінчився
Діаметр басейну:
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Якісний каркасний басейн Bestway 56966. Яскравий, стильний, барвистий і дуже об'ємний. Ось, що відразу приходить на розум, коли на нього подивишся. Зовні - как-будто облицьований декоративним каменем. Всередині - білий на стінках, і з мозаїкою на дні, при такому поєднанні кольорів вода в ньому вигля... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Картріджний фільтр насос
5678 л/год
Підстилка
Так
Розмір круглого басейну
488 x 122 см
Сходи
Так
Якісний каркасний басейн Bestway 56966. Яскравий, стильний, барвистий і дуже об'ємний. Ось, що відразу приходить на розум, коли на нього подивишся. Зовні - как-будто облицьований декоративним каменем. Всередині - білий на стінках, і з мозаїкою на дні, при такому поєднанні кольорів вода в ньому виглядає блакитною.
Зарекомендований своєю щільністю тришаровий матеріал чаші витримує 5-7 сезонів користування, а сталевий оцинкований каркас разом довше. Басейн не має вікових обмежень, і стане улюбленим равлеченіем на все літо. Місткість на 6-8 чоловік, що цілком достатньо для невеликої сім'ї або веселій компанії.
Комплектація:
- Каркасний басейн Bestway Loft 56966 розміром 488х122 см
- Фільтруючий картрідний насос продуктивністю 5678 л / год
- Сходи, здатна витримати до 135 кг
- Тент з ПВХ, їм накриваю басейн в негоду, на ніч і т.п.
- Місткість води при 90% заповненні = 19480 л
- Інструкція
- заплатки
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Картріджний фільтр насос | 5678 л/год |
| Підстилка | Так |
| Розмір круглого басейну | 488 x 122 см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 488 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Power Steel™ |
| Об'єм води | 19480 л |
| Вага | 87,7 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | різнокольоровий |
| Висота сходів | 122 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...