Каркасний басейн 366х122 з пісочнім фільтр-насосом bestway 56420-1
Діаметр басейну:
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Опис басейну Bestway 56420-1

Пропонуємо Вашій увазі ще одну гідну модель - каркасний басейн Bestway 56420-1. Це - справжній аналог стаціонарних водних конструкцій, але в кілька разів дешевше і легше в установці. Ви заощаджуете свій час, адже збірно-розбірні конструкції встановлюються лише за 40-50 хвилин.
Якщо Ви вирішуете придбати каркасний басейн для всієї родини, обов'язково придивіться до цієї моделі - Bestway 56420-1. Чаша басейну досить велика, вона з легкістю «помістить» кілька дорослих та 2-3-х дітей. Чаша виготовлена з двох шарів надміцного вінілу, третій шар становить поліестер (він то й забезпечує додаткову міцність). Жорсткість чаші додає спеціальна поліпропіленова стрічка, але основу її стійкості, безумовно, становить надійний сталевий каркас. Сталь обробляється антикорозійним покриттям, від чого термін служби елементів збільшується в 2-3 рази. Басейн Бествей 56420-1 продуманий так, щоб ви могли доповнити його різними аксесуарами, а також щоб було зручно наповнювати і зливати воду.
Басейн пропонується покупцям разом з пісочним фільтром Bestway 58515, сходами, тентом . Наявність фільтруючої установки - дуже важливий показник, він ще більше підвищує цінність даного басейну.
Комплектація басейну Bestway 56420-1 складається з:
- чаші;
- сталевого каркасу;
- драбини 58097;
- інструкції з установки, сервісної документації;
- пісочного фільтра-насоса Flow Clear 58515 3596 л / год;
- тенту на басейн (58037);
Рекомендуємо додатково придбати набір для чистки басейну Intex 28003 та поверхневий скіммер Intex 28000.
Повна вага - 65 кг;
Кі-сть коробок - 2 шт .;
Купити басейн Bestway просто і легко в нашому інтернет магазині. Наші професійні консультанти готові відповісти на всі ваші запитання! Дзвоніть прямо зараз!
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x Висота 122см |
| Розмір круглого басейну | 366 х 122 см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 366 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 3028 л/год |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Об'єм води | 10250 л |
| Вага | 50,5 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Висота сходів | 366 см |
| Розмір упаковки | 48x44x115 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
Спасибо, бассейн получили. По поводу установки наберу когда буду ставить. С Ув. Вадим Сиващенко.
Скажите, сколько и какую химию нужно купить для обработки и поддержания этого бассейна?
ОТВЕТ:
Здравствуйте, Алла! По данному вопросу прошу позвонить нашему консультанту.
096-587-83-95, 099-970-42-76 Константин
С ув. администрация сайта
366х122 см, купить Bestway 56420, Bestway 56420, 56088, 56420, каркасный бассейн 366х122,