Каркасний басейн BestWay 56471 671x366x132 см з пісочнім фільтром на 5678 л / год
45500.00грн.
Товар закінчився
Розмір басейну:
221х150х43
239х150х58
300х201х66
404х201х100
424х250х100
427x250x100
412х201х122
412х201х122 мрамор
488х244х122
549х274х122
549х274х132
640х274х132
671х366х132
732х366х132
Висота басейну:
Тип фільтра:
Каркасний прямокутний басейн BestWay 56471 671x366x132 см
Збірні басейни прямокутної форми - найбільші в лінійці каркасних басейнів фірми BESTWAY. Збірній басейн складаються з металевого каркаса і м'якою чаші басейну з армованого тришарового ПВХ (так званий лайнер). Товщина ПВХ складає 0,9 мм. &n... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Довжина
671 см
Необхідна вага піску
18 кг
Підстилка
Так
Розмір басейну
(ДхШхВ) 671 x 366 x 132см
Каркасний прямокутний басейн BestWay 56471 671x366x132 см
Збірні басейни прямокутної форми - найбільші в лінійці каркасних басейнів фірми BESTWAY. Збірній басейн складаються з металевого каркаса і м'якою чаші басейну з армованого тришарового ПВХ (так званий лайнер). Товщина ПВХ складає 0,9 мм.
Обладнаний пісочним фільтраційним насосом потужністю 5678 літрів на годину. Так само в комплекті йдуть захисне покриття під басейн і захисне порита на басейн. Для зручності користування збірно-розбірний басейн обладнаний 4-х ступінчастими сходами і збиральних комплектом.
У комплекті:
- сходи 58160 132 см
- покриття під басейн 58164
- покриття на басейн 58165
- пісочний фільтр насос продуктивністю 5678 літрів / годину
- інструкція з роз'ясненням установки і сервісу
Упаковка:
вага: 161 кг
кількість упаковок: 2 коробки
розмір упаковки: 64х92х154см
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 671 см |
| Необхідна вага піску | 18 кг |
| Підстилка | Так |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 671 x 366 x 132см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 132 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 5678 л/год |
| Серія | Power Steel Frame |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 31600 л |
| Вага | 162 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 132 см |
| Розмір упаковки | 90x61x165 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...