Каркасний басейн Intex 26796 (503х274х122 см)
Розмір басейну:
Висота басейну:
Тип фільтра:
Літо – це сонячне щастя, чудовий настрій, кінець дипресіям, гарна засмага та нескінченна радість. Й найкраще месце для літнього відпочинку – це у просторому овальному каркасному басейні Intex 26796 (503х274х122 см).
Особистий басейн – це задоволення не на один сезон. Каркас тут дуже міцний, а матеріал басейну щільний. Комплект вже складаеться з: фильтра насоса продуктивністю 5678 л/год, драбини, тенту й підкладки під басейн.
Скласти його за інструкціею не складно. Головне - заздалегідь підготовлена рівна поверхня. Місткість майже 14 м3, тому буде потрібно раз на місяць додавати 10 л перекису водню 35% , і тоді вода в басейні завжди буде чистою та прозорою.
Для детей этот бассейн станет ежедневным праздником, а для взрослых местом расслабления, вдохновения и полного спокойствия.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 503 см |
| Картріджний фільтр насос | 5678 л/год |
| Підстилка | Так |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 503 x 274 x 122см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Овальний |
| Ширина | 274 см |
| Висота | 122 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Розмір прямокутного басейну | 503 x 274 x 122 см |
| Об'єм води | 13365 л |
| Зливний клапан | Так |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.