Каркасний басейн Bestway 5614X (366х100 см)
Розмір басейну:
Тип фільтра:
Круглий каркасний басейн Bestway 5614X (366х100 см) стане чудовим
подарунком для маленьких онуків та дітей шкільного віку.
Цей басейн дуже швидко прогрівається, і дає можливість вже в перші ж години
насолоджуватися його появою у Вашій родині.
Метрова висота басейну допоможе дитині
подолати страх глибини і навчить розслаблятися у воді, тримаючись за міцний
каркас, потихеньку навчаючись плавати і пірнати. А тим, хто це вже вміє , крім отримання задоволення
від ігор у воді, дасть впевненість у власних силах та стане ефективним засобом
нормального розвитку та оздоровлення у літній період.
Басейн комплектується міцними оцинкованими сходами
та фільтруючим картриджним насосом продуктивністю 2006 л/год. Додатково
рекомендується придбати препарати для очищення води та пилосос для басейну.
Такого набору аксесуарів цілком достатньо, щоб активно користуватися басейном і
дотримуватися його чистоти.
Можна з упевненістю сказати, що каркасний басейн Bestway 5614X, безперечно, стане щоденним святом на всі літні канікули для Вас і ваших улюблених онуків та дітей.
Бажаемо гарного і теплого літа Вашій родині!
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Картріджний фільтр насос | 2006 л/год |
| Розмір басейну | 366 х 100 см |
| Розмір круглого басейну | 366 х 100 см |
| Сходи | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 366 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro Max |
| Об'єм води | 9150 л |
| Вага | 37 кг |
| Колір | графіт |
| Висота сходів | 100 см |
| Гарантія | 6 місяців |
Немає відгуків про цей товар.