Басейн каркасний Rectangular Frame Pool Intex 28272 300х200х75 см.
3760.00грн.
В наявності
Розмір басейну:
220х150х60
220х150х60 рожевий
260х160х65
300х200х75
400х200х100
400х200х122
450х220х84
488х244х107
503х274х122
549х274х132
610х305х122
732х366х132
Висота басейну:
60
65
75
84
99
100
107
122
132
Тип фільтра:
Картриджний
Пісочний
Доступні варіанти
Опис басейну Rectangular Frame Pool Intex 28272
Каркасний басейн intex 28272 , ( розмір: 300х200х75 см) - стане прекрасною заміною природному водоймі і подарують Вам і Вашим дітям масу задоволення в спекотний літній день! Встановивши такий басейн на своїй дачній ділянці, можна не сумнівати... →
Характеристика
Виробник
Intex
Довжина
300 см
Розмір басейну
(ДхШхВ) 300 x 200 x 75см
Форма
Прямокутний
Ширина
200 см
Опис басейну Rectangular Frame Pool Intex 28272
Каркасний басейн intex 28272 , ( розмір: 300х200х75 см) - стане прекрасною заміною природному водоймі і подарують Вам і Вашим дітям масу задоволення в спекотний літній день! Встановивши такий басейн на своїй дачній ділянці, можна не сумніватися - сімейний відпочинок перетвориться на веселу розвагу!

Збірний басейн Intex Rectangular Frame Pool легко і швидко встановлюється. Процес складання басейну до наповнення водою займає 30 хвилин. Технологія Super-Tough надає стінок басейну потрійну міцність. Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу і один - поліестр для особливої міцності.

Також міцність басейну Intex обумовлюється його сталевим каркасом, завдяки якому басейн витримує великі навантаження, в ньому одночасно можуть купатися кілька людей.

Зручний зливний клапан приєднується до садового шлангу. Таким чином, воду можна злити в будь-який зручний місце або, наприклад, полити сад. Не має потреби в підготовці ґрунту.
Каркасний басейн Intex 28272
форма: прямокутний
розмір: 300см х 200см х 75см
обсяг води (90%): 3,835 літрів
форма: прямокутний
розмір: 300см х 200см х 75см
обсяг води (90%): 3,835 літрів
Комплектація складається з:
- чаша басейну
- металевий каркас
- заглушки для отворів (фільтраційного насоса)
- інструкція з роз'ясненням установки і сервісу
Упаковка:
вага: 23 кг
кількість упаковок: 1 коробка
розмір упаковки: 30х25х101 см
вага: 23 кг
кількість упаковок: 1 коробка
розмір упаковки: 30х25х101 см
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 300 см |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 300 x 200 x 75см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 75 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Rectangular Frame Pool |
| Об'єм води | 3834 л |
| Вага | 21 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 30x25x116 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Андрей
09.07.2022
Выбрали этот бассейн ребенку на День рождения, радости было вагон и маленькая тележка. Сейчас у нас купаються в нём все соседские друзья, ну и бывает я со своими тоже вечерком, 4 мужика залазим и лежим как в ванной, только круче. В общем довольны все. Купили здесь, так как устроила цена в Днепре и качественная консультация продавца. Помогли подобрать химию и пылесос, вода пока прозрачная. Удачных всем покупок.
Схожі товари
Loading product name...
Load...