Прямокутній басейн 549x274x122 см Bestway 56466 з пісочнім фільтром
37200.00грн.
Товар закінчився
Розмір басейну:
221х150х43
239х150х58
300х201х66
404х201х100
424х250х100
427x250x100
412х201х122
412х201х122 мрамор
488х244х122
549х274х122
549х274х132
640х274х132
671х366х132
732х366х132
Висота басейну:
Тип фільтра:
Каркасний прямокутний басейн BestWay 56466 (549x274x122 см.) .
Збірний басейн прямокутної форми - один з великих в лінійці каркасних басейнів фірми BESTWAY. Збірні басейни складаються з металевого каркаса і м'якою чаші басейну з армованого тришарового ПВХ.
Товщина ПВХ складає 0,... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Довжина
549 см
Необхідна вага піску
9 кг
Розмір басейну
(ДхШхВ) 549 x 274 x 122см
Сходи
Так
Каркасний прямокутний басейн BestWay 56466 (549x274x122 см.) .
Збірний басейн прямокутної форми - один з великих в лінійці каркасних басейнів фірми BESTWAY. Збірні басейни складаються з металевого каркаса і м'якою чаші басейну з армованого тришарового ПВХ.
Товщина ПВХ складає 0,9 мм.

Кожен басейн обладнаний пісочним фільтраційним насосом потужністю 3028 літрів на годину. Так само в комплекті йдуть захисне покриття під басейн і захисне порита на басейн. Для зручності користування кожен збірно-розбірний басейн обладнаний 4-х ступінчастими сходами.
У комплекті:
- сходи 58336
- покриття на басейн 58140
- пісочний фільтр продуктивністю 5678 літрів / годину
- інструкція з роз'ясненням установки і сервісу
Рекомендуємо купити:
- Пісок купується окремо, необхідно 9 кг кварцового піску 0,4 - 0,8 мм.
Упаковка:
вага: 120 кг
кількість упаковок: 1 коробка
розмір упаковки: 60х55х160см
Характеристики:
| Модель | довжина | ширина | висота | вага | обсяг води (90%) | сходи | фільтр | колір |
| 56466 | 549 см. | 274 см. | 122 см. | 120 кг. | 14812 л. | є | 5678 л / ч (пісочний) | сірий |
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 549 см |
| Необхідна вага піску | 9 кг |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 549 x 274 x 122см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 274 см |
| Висота | 122 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 5678 л/год |
| Серія | Power Steel Frame |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 14500 л |
| Вага | 117 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 122 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Вячеслав
01.07.2023
Выбирал между Интекс и Бествей. Больше склонялся к интекс, у него высота 132 см, а всё остальное в принципе тоже, только цена отличается. Пока собирался с мыслями, интексы закончились ). Так что взял бествей, тем более что ребёнок каждый день просит. Честно, я им доволен. Купил, поставил и радуешься. Руками при плавании до дна не достаёшь еще примерно см 50. В жару спасает как молитва. К покупке рекомендую. И лучше его купить заранее, потому что в июне сегодня он есть, а завтра его уже купили.
Каркасный прямоугольный бассейн BestWay 56466, BestWay 56466 549x274x122 см, 56466,
Схожі товари
Loading product name...
Load...
