Каркасний басейн Intex 26732 (549х122 см)
Якщо у вас є приватна садиба або дачна ділянка, то влітку ви мабуть часто чуєте або бачите, що у ваших сусідів з'явився каркасний басейн.
На сьогоднішній день, це один із найкращих способів відпочити самому та порадувати близьких таким придбанням. Великий круглий каркасний басейн intex 26732 (549х122 см) у стандартній комплектації: тент, сходи, фільтр, підкладка, здивує вас своїми просторими розмірами та місткістю до 10 осіб.Удвох басейн збирається приблизно за 2 години та готовий до набору води. Вам тільки знадобиться хрестова викрутка для збирання сходів. Які мають майданчик та секцію сходів яку можна зняти (це захист від дітей).
Басейн розрахований на тривалий період користування (7-10 років) завдяки своєму оцинкованому каркасу та міцному тришаровому ПВХ матеріалу чаші. Тому можна сказати: купуючи сьогодні – ви заощаджуєте у майбутньому. Тому що вам не доведеться витрачатися на виїзд до моря, турбазу, річку чи озера, сплачуючи поїздку та проживання.
Ще однією з переваг стане те, що у вашому басейні купатимуться тільки ви та ваші близькі, насолоджуючись відпочинком, заряджаючись бадьорістю або знімаючи втому від сильної спеки та активного дня.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Картріджний фільтр насос | 5678 л/год |
| Підстилка | Так |
| Розмір круглого басейну | 549 x 122 см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 549 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Об'єм води | 24310 л |
| Вага | 98 кг |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 76,6x50,5x115 см |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.