Каркасний басейн 488х244х122 см з пісочним фільтром Bestway 56671
Розмір басейну:
Висота басейну:
Тип фільтра:
Дача - це не тільки грядки, а й відпочинок на чистому повітрі. А коли на вулиці гріє сонце і стоїть спека - то який власне відпочинок без басейну.
Багато хто вибирає цю модель через зручну прямокутну форму, хорошою глибину (яка підходить і для дорослих), місткості до 6 осіб, наявності пісочного фільтра в комплекті і не складної зборки каркаса (стик в стик, де на кожній трубі своя буква).
11,5 тонн води нагріються за 2 дні при температурі повітря 27-30 градусів. Ну а там не за горами всякі водні ігри, загоряння на матраці посеред басейну, стрибки у воду після лазні і багато іншого ....., в загалом - мрія.
Для дитини це просто рай, плавати і пірнати в чистій воді скільки душі завгодно. А для дорослих - незабутній відпочинок у власному басейні.
Комплектація:
- Каркасний басейн Bestway 56671 (488х244х122 см)
- оцинкований каркас
- Сходи 122 см
- Тент на басейн
- Пісочний фільтр насос продуктивністю 3028 л / год (85 Ватт)
- Шланги, форсунки, заглушки, дренажний клапан, дозатор хлору
- Інструкція по збірці
Обсяг басейну: 11532 л при 90% заповненні
Матеріал: потрійний ПВХ товщиною 0,6-0,9 мм
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 488 см |
| Необхідна вага піску | 9 кг |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 488 x 244 x 122см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 244 см |
| Висота | 122 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 3028 л/год |
| Серія | Power Steel Frame |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 11532 л |
| Вага | 107 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | графіт |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 70x64x145 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.