Круглий каркасний басейн Bestway 15427 366х133 см
Новинка 2019 року - круглий каркасний басейн 366х133 см серії Steel Pro Мax від bestway - модель 15427.
- Басейн придбав висоту 133 см
- конструктивно новий каркас овальної форми зі збільшеним діаметром труб і антикорозійним напиленням
- Барвистий мозаїчний малюнок всередині чаші басейну
Як і завжди в своїх басейнах, Bestway 15427 використовує міцний матеріал чаші, з трьох компонентів - 2х шарів вінілу і армуючої сітки між ними . Тим самим роблячи матеріал міцним і довговічним.

Через збільшення обсягу басейну до 11174 л , каркас придбав овальну форму збільшеного діаметру, здатний витримати великі навантаження. Утримуючи тоннаж води і знаходяться дорослих від 3-5 чоловік і постійно веселих дітей.
Стійка чотирьох ступінчаста сходи зробить безпечним вхід і вихід з басейну людини до 135 кг.
Двох кубовий фільтруючий насос допоможе очистити воду з обов'язковим застосуванням хімії для знезараження і освітлення води , під час всього сезону купання.
Термін служби каркасного басейну Bestway 15427 заявлений від 5 років і вище , при дбайливої експлуатації і правильному умови зберігання в зимовий період. (див. інструкцію).
Характеристика і комплектація басейну Bestway 15427 діаметром 366 см і висотою 133 см:
- Чаша басейну 366х133 см
- сталевий каркас
- Фільтруючий насос bestway 58383 на 2006 л / год з картриджем типу II всередині.
- Сходи на 4-тире сходинки
- Клапан для зливу води з басейну
- Інструкція по установці і догляду за басейном.
Як виглядає басейн встановлений на ділянці, можна подивитися тут ....
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x Висота 133см |
| Сходи | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 133 см |
| Діаметр | 366 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro Max |
| Об'єм води | 11440 л |
| Вага | 70 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Висота сходів | 133 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |