Установка каркасного басейну Bestway 15427 366х133 см
2800.00грн.
За домовленням
Розмітка і зняття дерну Вирівнювання майданчика за допомогою рівня і нівеліра Підсипка піском не більше 0,5 см для згладжування поверхні Укладання пенополистерола для теплоізоляції, комфортного пересування по дну басейну ногами і збереження цілісності дна від бруду і проколів, на довгі роки. Розпак... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Насос - фільтр картриджний
2006 л/год
Розмір басейну
Діаметр 366 x Висота 133см
Сходи
Так
Форма
Круглий
- Розмітка і зняття дерну
- Вирівнювання майданчика за допомогою рівня і нівеліра
- Підсипка піском не більше 0,5 см для згладжування поверхні
- Укладання пенополистерола для теплоізоляції, комфортного пересування по дну басейну ногами і збереження цілісності дна від бруду і проколів, на довгі роки.
- Розпакування і збір каркаса безпосередньо на басейн
- збірка сходів
- вирівнювання складок на дні басейну
- Установка пісочного насоса і длополнітельного обладнання, яке придбали разом з басейном.
- Детальна консультація по введенню в експлуатацію басейну і використання пісочного насоса Intex 28644, скиммера Intex 28000, водного нагрівача Intex 56684 і прибирального пилососа Intex 28003.
Час повної установки удвох + роз'яснення що до чого зайняло з 9:30 до 17:00
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x Висота 133см |
| Сходи | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 133 см |
| Діаметр | 366 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro Max |
| Об'єм води | 11440 л |
| Вага | 70 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Висота сходів | 133 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...