Монтаж прямокутна каркасного басейну bestway 56471 в Шульговке
0.00грн.
За домовленням
Насамперед робимо розмітку і укладаємо пінополістерол товщиною 2 смЗ'еднуемо його між собою армованим скотчемЗверху кладемо підстилку під басейнДістаємо з коробки комплектуючі та розгортаємо чашу басейнуЗ'єднуемо та протягуємо труби каркаса в спеціальні пази в чаші басейнуМонтуємо стойки та з'єднуєм... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Довжина
671 см
Необхідна вага піску
18 кг
Підстилка
Так
Розмір басейну
(ДхШхВ) 671 x 366 x 132см
- Насамперед робимо розмітку і укладаємо пінополістерол товщиною 2 см
- З'еднуемо його між собою армованим скотчем
- Зверху кладемо підстилку під басейн
- Дістаємо з коробки комплектуючі та розгортаємо чашу басейну
- З'єднуемо та протягуємо труби каркаса в спеціальні пази в чаші басейну
- Монтуємо стойки та з'єднуємо все воєдино з кожного боку
- Вирівнюємо басейн паралельно забору
- Збираємо сходи
- Нагвинчуємо форсунки і плунжерні крани
- Встановлюємо пісочний фільтр насос та з'єднуємо його шлангами з басейном
- Наливаємо 1 см води в басейн, залазимо в середину і разравнюемо складки на скільки це можливо (так як матеріал реально товстий і його не так-то легко і розтягнути)
- Вішаємо скімер на борт басейна ( якщо він е)
- Роблю вступну консультацію по використанню хімії для басейну, режимам на фільтруючому насосі, та як користуватися набором для прибирання басейну
- Прибераемся навколо басейну і здаємо об'єкт в Ваше розпорядження.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 671 см |
| Необхідна вага піску | 18 кг |
| Підстилка | Так |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 671 x 366 x 132см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 132 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 5678 л/год |
| Серія | Power Steel Frame |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 31600 л |
| Вага | 162 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 132 см |
| Розмір упаковки | 90x61x165 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...