Установка каркасного басейну bestway 56438 на земельній ділянці
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Картріджний фільтр насос | 3028 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 457 x Висота 122см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 457 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Об'єм води | 16015 л |
| Вага | 70 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Висота сходів | 122 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...