Установка каркасного басейну Intex 28332 549х132 см в Підгороднє
Монтаж басейну Intex 28332 549х132 см в смт Підгороднє
1) Укладання пенополистерола на бетонну основу згідно з нашим кресленням
2) Проклейка стиків і швів армованим скотчем між собою і в місцях великих зазорів (зазори проізодственних, які нарізали-такі і ставимо).
3) Зверху кладемо підстилку для басейну, яка є в комплекті
4) Розвертаємо чашу басейну
5) Расспаковиваем каркас, витягаємо з поліетилену і монтуємо на басейн
6) Збираємо сходи
7) Поки збираємо сходи, наповнюють водою басейн
8) Зібрали, залазимо по ній в басейн і розрівнюємо утворилися складки на дні
9) Встановлюємо форсунки і плунжерні крани
10) Збираємо і підключаємо фільтр насос на 8 м3 / год
11) Виробляємо вступну консультацію по експлуатації басейну, і користуванню фільтр-насоса.
12) Прібераем коробки від басейну і здаємо об'єкт в експлуатацію.
Термін монтажу на бетонну основу 1 день з 9 до 17:00 в поодинці.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Насос-фільтр піщаний | 6000 л/год |
| Необхідна вага піску | 26 кг |
| Підстилка | Так |
| Розмір басейну | Діаметр 549 x Висота 132см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 132 см |
| Діаметр | 549 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Ultra Frame |
| Об'єм води | 25979 л |
| Вага | 121 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 132 см |
| Розмір упаковки | 115x115x55 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.