Установка каркасного басейну INTEX 28200 305x76 см
1600.00грн.
За домовленням
Установка круглого каркасного басейну на плитку.Монтаж проводився на готової майданчику з плитки. Під басейн покладений пенополистерол, для комфортного пересування по дну басейну і для теплоізоляції. Так як в ньому планують купати своїх і сусідських дітей.Додатково для басейну були придбані:підстилк... →
Характеристика
Виробник
Intex
Розмір басейну
Діаметр 305 x Висота 76см
Форма
Круглий
Висота
76 см
Діаметр
305 см
Установка круглого каркасного басейну на плитку.

Монтаж проводився на готової майданчику з плитки. Під басейн покладений пенополистерол, для комфортного пересування по дну басейну і для теплоізоляції. Так як в ньому планують купати своїх і сусідських дітей.

Додатково для басейну були придбані:
підстилка 335х335 см
тент 305 см для каркасного басейну intex 28030
Пісочний фільтр-насос Bestway на 2 м3 на годину 58271
Замовити послугу монтажу басейну можна по телефону 050-5012-82-38, 068-505-40-84.
Фото, де попередньо планується встановлювати басейн надсилайте на Viber 050-512-82-38 Артем.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Розмір басейну | Діаметр 305 x Висота 76см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Metal Frame Pool |
| Об'єм води | 4485 л |
| Вага | 19 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 30x29x88 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...