Установка басейну з надувним кільцем bestway 366х91 см
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Насос | купується окремо |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x Висота 91см |
| Сходи | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 91 см |
| Діаметр | 366 см |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Серія | Fast Set |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Дно | не надувне |
| Об'єм води | 6665 л |
| Вага | 29,3 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | блакитний |
| Висота сходів | 91 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...