Каркасний басейн для дітей 300х200х66 см Bestway 56411
Розмір басейну:
Висота басейну:
Тип фільтра:
Зазвичай влітку настає питання про придбання дитячого басейну, щоб дитині було де пограти-похлюпатися в теплій воді, щоб не везти його на брудні пляжі з брудною водою.
Найчастіше батьки завершують свій вибір на практичному каркасному басейні фірми Bestway з розмірами 300х201х66 см , який розрахований на малюків від 3-х років .
Його переваги це:
- Мінімальний час збирання від 15 до 25 хвилин.
- Тришаровий матеріал басейну
- Міцний каркас стійкий до корозії
- Термін користування від 6-х років
- Місткість до 4-х / 5-ти малюків
А так же: картріджний насос для фільтрації води.
Турботливі батьки, якщо ви хочете побачити щасливі очі своєї дитини, і захоплення оточуючих сусідських дітей зі словами «хочу такий же», раджу придбати цей басейн.
Разом з каркасним басейном Bestway 56411 300х201х66 см йде:
- Металевий каркас з кріпленням
- Фільтруючий насос на 1249 л / год з картриджем тип 1 , шлангами 32 мм, хомутами, форсунками
- Перехідник під шланг для зливу води з басейну
- Детальна інструкція на рос. мові по збірці і догляду за басейном
Щоб не исспользовать хлорвмісних хімію для очищення води,
ви можете придбати 35 % ПЕРЕКИС ВОДНЮ в 11л тарі.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 300 см |
| Картріджний фільтр насос | 1250 л / год |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 300 x 201 x 66см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 201 см |
| Висота | 66 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro |
| Об'єм води | 3300 л |
| Вага | 18 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 36x103x22 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.