Каркасний басейн Intex 26788 (400х200х100 см)
Розмір басейну:
Висота басейну:
Тип фільтра:
Прямокутний каркасний басейн Intex 26788 (400х200х100 см), це 7000 л гарного настрою та задоволення! А також, один із найкращих способів оздоровити дитину влітку.
Для багатьох наявність такого басейну стане не тільки предметом відпочинку та розваг, а й чудовою можливістю навчити дитину плавати, підвищити її імунітет та зміцнити нервову систему.
Як правило, після тривалого купання у дітей покращується апетит і загальний тонус організму, а сон стає спокійнішим і міцнішим.
Басейн обладнаний сходами та картриджним фільтром-насосом – це той мінімум, який потрібен, щоб почати активно користуватися басейном.
Додаткові аксесуари можна придбати за потребою. А ось препарат(и) для очищення води краще купити разом із басейном.
Прочитавши інструкцію, Ви швидко зможете зібрати пронумерований каркас та сходи. Набравши повний басейн, бажано відразу обробити воду заздалегідь придбаними препаратами. Таким чином Ви дезинфікуєте та очищуєте воду, щоб щодня отримувати яскраві та незабутні емоції від чистого та прозорого басейну. Адже як то кажуть "Щасливі діти - щасливі батьки!"
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 400 см |
| Картріджний фільтр насос | 2006 л/год |
| Розмір басейну | 400 x 200 x 100 см |
| Сходи | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 100 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Розмір прямокутного басейну | 400 х 200 х 100 см |
| Об'єм води | 6836 л |
| Вага | 68 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 107 см |
| Розмір упаковки | 49x50x117 см |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.