Каркасний басейн Intex 26792 (488х244х107 см)
Розмір басейну:
Висота басейну:
Тип фільтра:
Літо — це маленьке життя. А правильне літо — це коли в ньому є басейн. Бо зараз це дуже актуально.
Тіки уявіть: свій,
місткий та мыцний каркасний басейн intex 26792 (488х244х107 см)
з чистою прозорою водичкою, без медуз та водоротей - на все літо!
Ставити такий басейн
краще на рівну площадку, заздалегідь простелив під басейн підкладку (є в
комплекті). Устаткування складе приблизно 1,5-2 години, поки все разпакуете.
Набравши воду, краще за все обробити її перекисом водню 35%, щоб вода довгий час залишалася блакитною,
й кожен день вмикати фільтр-насос (є в комплекті) на 5-6 годин на добу.
Здебільшого такий басейн
придбають для підростаючого покоління - бо це дуже зручно, діти завжди на ділянці та під наглядом. А з досвіду та відгуків - купатися й відпочивати в ньому будуть всі. Літо обіщяє бути сонячним, яскравим та незабутнім.
Вам точно буде що згадати та розповісти знайомим. А школярі запросто та барвисто зможуть написати твір «Як я відпочив влітку».
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 488 см |
| Картріджний фільтр насос | 3785 л/год |
| Підстилка | Так |
| Розмір басейну | 488 x 244 x 107 см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 244 см |
| Висота | 107 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | Prism Frame |
| Розмір прямокутного басейну | 488 x 244 x 107 см |
| Серія | Prism Frame |
| Об'єм води | 10874 л |
| Вага | 89 кг |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 107 см |
| Розмір упаковки | 49x50x117 см |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.