Bestway 56714 ротанг 427х250х100 см
21910.00грн.
Скоро очікується
Розмір басейну:
221х150х43
239х150х58
300х201х66
404х201х100
424х250х100
427x250x100
412х201х122
412х201х122 мрамор
488х244х122
549х274х122
549х274х132
640х274х132
671х366х132
732х366х132
Тип фільтра:
Новинка 2023 года! Каркасний прямокутний басейн ротанг 427х250х100 см Bestway 56714.
Комплектація:
Сталевий пофарбований каркас
чаша басейну
Фільтр-насос на 2006 л / год, картриджного типу
Сходи зі знімними сходами
тент
Форсунка-дозатор хімііі
заплатки
Інструкція
Ма... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Довжина
427 см
Насос - фільтр картриджний
2006 л/год
Підстилка
Так
Розмір басейну
(ДхШхВ) 427 x 250 x 100см
Новинка 2023 года! Каркасний прямокутний басейн ротанг 427х250х100 см Bestway 56714.
Комплектація:
- Сталевий пофарбований каркас
- чаша басейну
- Фільтр-насос на 2006 л / год, картриджного типу
- Сходи зі знімними сходами
- тент
- Форсунка-дозатор хімііі
- заплатки
- Інструкція
Матеріал басейну - потрійний ПВХ, за технологією Tritech.
Каркас овальний - колір сірий.
Має два оглядових вікна (ілюмінатори) в бічних стінках чаші басейну.
Обсяг басейну: 7250 л
Вага коробки: 60 кг
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 427 см |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Підстилка | Так |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 427 x 250 x 100см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Овальний |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 100 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Power Steel™ Oval Swim Vista |
| Об'єм води | 7250 л |
| Вага | 58,5 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 107 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
56714, Ротанг 56714, Bestway 56714, бассейн ротанг, овальный бассейн
Схожі товари
Loading product name...
Load...