Каркасний басейн Intex 26706 305х99 см купити Дніпро
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Каркасний басейн 305х99 см новинка від Intex 2026 року.
Каркасний басейн Intex 26706 розміром 305×99 см — це надійне та практичне рішення для комфортного відпочинку у спекотний період. Модель із серії Prism Frame має посилену металеву конструкцію та міцну тришарову чашу, що забезпечує довговічність і стійкість навіть при активному використанні. Термін служби може досягати до 5-7 років, при правильному зберіганні та користуванні.
Завдяки оптимальному діаметру 305 см і глибині 99 см басейн підходить як для дорослих, так і для дітей. Встановлення басейну проводять на горизонтальній поверхні без спеціальних інструментів всього за 30–45 хвилин, що робить його чудовим варіантом для дачі, приватного будинку або заміської ділянки.
Разом з басейном intex 26706 в коробці Ви знайдете:
- Фільтруючий насос Intex 2006 л / год , з елементом, що фільтрує тип А ( 29000 ), шлангами, форсунками з гідроаераціей. Його завдання забезпечити циркуляцію і фільтрацію води в басейні. А ефективність безпосередньо залежить від застосування хімічних засобів . Див. В рекомендованих товарах.
- Кілька самоклеючих прозорих латочок , в разі непередбаченого дрібного ремонту. (прокол, подряпина).
- Інструкція зі збору та експлуатації басейну, підключення фільтр-насоса. ( Додаткові консультації протягом сезону по телефону, безкоштовно, після покупки ).
- Зливна насадка, на яку надівається бистрос'ем з шлангом, щоб злити басейн на зимовий період.
Драбина придбається окремо!!!
Придбавши собі на ділянку цей басейн, він безперечно стане центром уваги Вашої родини. А коли стане жарко, в воду захочуть все ...
Обсяг води 6500 л
Вага коробки: 32,7 кг
Розмір:
Потужність насоса: 45 Вт
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 305 x Висота 99см |
| Сходи | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 99 см |
| Діаметр | 305 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Об'єм води | 6148 л |
| Вага | 35 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 107 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.