Каркасний басейн Bestway 5612B 640х274х132 см з пісочним фільтром
Розмір басейну:
Тип фільтра:
Басейн
Bestway Power Steel™ Rectangular Pool 5612B - один з найбільш купованих великих каркасних
басейнів. Ця модель має прямокутну форму, що дозволяє ефективніше
використовувати місце
на садової ділянці. Розміри моделі
640x274x132 см (5612B) роблять його достатньо вмістким, що дає можливість не
просто зануритися, а повноцінно поплавати, влаштовуючи класні вечірки та
святкування разом із всією родиною, в колі друзів.
Міцність
виробу зумовлена сталевим каркасом збільшеного перерізу, яке значно міцніше та
надійніше за традиційне. Стінки чаші виготовлені з щільного високоякісного
армованого трьохшарового ПВХ. Матеріал не боїться яскравого сонячного світла та
статичних навантажень. Басейн постачається з докладною інструкцією зі
складання, що робить процес встановлення досить простим та зрозумілим навіть
для новачків.
У набір
постачання входить пісочний фільтр
Bestway 58497 продуктивністю 5678 л/год, який гарантує високу якість та
швидкість очищення. Також комплектація включає міцні сходи, тент та плунжерні крани.
Покупці
відгукувалися про цей басейн позитивно, всім подобається його прямокутна форма,
висока якість матеріалів і багата комплектація.
Каркасний
басейн Bestway 5612В - це приємна та правильна покупка, щоб зробити яскравим,
веселим та незабутнім свій літній відпочинок, влаштовуючи купання у своему басейні, а в години
відпочинку - засмагати під променями сонця на
надувному матраці.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 640 см |
| Країна виробник | Китай |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 274 см |
| Висота | 132 см |
| Каркас | оцинковані стальні труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 5678 л/год |
| Розмір прямокутного басейну | 640 x 274 x 132 см |
| Серія | Power Steel™ Rectangular Pool Set |
| Об'єм води | 19280 л |
| Вага упаковки | 140 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Висота сходів | 132 см |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.