Каркасний басейн Bestway 56401 221х150х43 см
3200.00грн.
В наявності-під замовлення
Розмір басейну:
221х150х43
239х150х58
300х201х66
404х201х100
424х250х100
427x250x100
412х201х122
412х201х122 мрамор
488х244х122
549х274х122
549х274х132
640х274х132
671х366х132
732х366х132
Висота басейну:
Тип фільтра:
Дитячий каркасний басейн 221х150х43 см синього кольору Bestway 56402
Обсяг: 1200 л
... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Довжина
221 см
Розмір басейну
(ДхШхВ) 221 x 150 x 43см
Форма
Прямокутний
Ширина
150 см
Дитячий каркасний басейн 221х150х43 см синього кольору Bestway 56402
Обсяг: 1200 л
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 221 см |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 221 x 150 x 43см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 43 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Об'єм води | 1200 л |
| Вага | 11,5 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...