Каркасний басейн Bestway 5612X (427х122 см)
Діаметр басейну:
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Літо – це найкраща пора року, коли ми можемо ненадовго вийти з інтернету та
поринути у прекрасний світ яскравих вражень та кольорів.
Додатково прикрасити кожне літо допоможе круглий каркасний басейн Bestway 5612X (427х122
см), об'ємом 15 тис. л. в якому будуть відпочивати Ви, ваші улюбленні діти та й можливо веселі гості .
Басейн оснащений тентом, сходами та фільтруючим картриджним насосом – цей
набір дозволяє користуватися басейном відразу ж після встановлення, яке займе
приблизно до двох годин .
Обов'язково у перші дні користування басейном – обробити воду спеціальними препаратами, щоб вона не зацвіла і була прозорою тривалий період.
Каркасний басейн bestway 5612X безумовно подарує увсім свято, з безліччю яскравих спогадів, селфі і відео, ставши невід'ємною
частиною вашого відпочинку.
Адже саме таким ми хочемо бачити наше ясне, спекотне, незабутнє літо.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Картріджний фільтр насос | 3028 л / год |
| Розмір басейну | Діаметр 427 x Висота 122см |
| Розмір круглого басейну | 427 х 122 см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 427 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro Max |
| Об'єм води | 15232 л |
| Вага | 61 кг |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 37x57x128 см |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.