Басейн каркасний 366х100 см з фільтр насосом Bestway 56260
Опис Bestway 56260
Каркасний басейн 366х100 см Bestway 56260 буде зручний як дітям, так і дорослим.
Модель Bestway 56260 не займає багато місця і тому його можна розмістити на будь-якому земельній ділянці. Його параметри дозволяють комфортно купатися в ньому від малої дитини до дорослого.
З висотою басейну 1 метр, дітям можна не боятися глибини і спокійно пірнати. При цьому вони завжди знаходяться в полі зору батьків.
Збірній каркас ставати монолітним і нерухомим завдяки сталевому оцинкованому каркасу, що складається зі стійок, поперечних труб і з'єднувачів, які фіксуються спеціальними штівтамі.
Весь лайнер басейну зроблений з багатошарового полівінілхлориду, товщиною 0,9 мм.
У наборі перебувати картріджний фільтр насос bestway 58148, який фільтрує і циркулює воду басейну. Усередині нього розташований картридж тип 2 тієї ж фірми. Його необхідно промивати 1 раз в тиждень. Після закінчення місяця даний картридж змінюють на новий.
Зателефонувавши в наш інтернет магазин басейнів, менеджер завжди відповість на будь-які питання, що стосуються
Вибору басейну, його монтажу, догляду, знезараженню води та багато іншого.
Замовлення на придбання каркасного басейн розмірами 366х122 см Bestway 56260 можна зробити на сайті, або зателефонувавши за контактними телефонами вгорі сайту.
Відправка басейну здійснюється оперативно, так щоб Ви встигли насолодитися купанням в літню спеку.
Є пункт самовивозу в місті Дніпропетровськ.
Інформація по комплектації:
Каркасний круглий басейн 56260
Розміри: 366х100 см
Обсяг басейну: 9150 літрів
Металевий посилений каркас із стійок, поперечини, з'єднувачів, штівтов
Фільтруючий насос на 2006 літрів / годину
Картонна упаковка: 40х30х110 см
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x висота 100см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 366 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Об'єм води | 9150 л |
| Вага | 28,9 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 128x39x29 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
Немає відгуків про цей товар.