Басейн Intex 26712 (366х76 см) з Фільрі насосом
6880.00грн.
Товар закінчився
Каркасний басейн Intex 28212/26712, 366 см х 76 см.
Збірний каркасний басейн серії Metal Frame Pool швидко і легко встановлюється. Процес складання басейну до наповнення водою займає всього 30 хвилин. Басейн виготовлений з високоякісного матеріалу із застосуванням технології Super-Tough, яка... →
Характеристика
Виробник
Intex
Насос - фільтр картриджний
2006 л/год
Розмір басейну
Діаметр 366 x Висота 76см
Форма
Круглий
Висота
76 см
Каркасний басейн Intex 28212/26712, 366 см х 76 см.
Збірний каркасний басейн серії Metal Frame Pool швидко і легко встановлюється. Процес складання басейну до наповнення водою займає всього 30 хвилин. Басейн виготовлений з високоякісного матеріалу із застосуванням технології Super-Tough, яка надає стінок басейну потрійну міцність. Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу і один - поліестр для особливої міцності. Підтримці форми басейну Metal Frame Pool сприяє стрічка з поліпропілену, що оперізує весь басейн.
Також міцність басейну Intex обумовлюється його металевим каркасом, завдяки якому басейн витримує великі навантаження і в ньому одночасно можуть купатися кілька людей.
У комплекті фільтруючий насос для очищення води.
Зручний зливний клапан приєднується до садового шлангу. Таким чином, воду можна злити в будь-який зручний місце або, наприклад, полити сад.
Басейн не потребує підготовки грунту або насипанні піску.
Діаметр басейну: 366 см.
Висота басейну: 76 см.
Обсяг 6500 л.
Насос-фільтр: продуктивність 2006 л / ч.
Вага упаковки: 29 кг.
У комплект поставки входять:
Каркасний басейн Intex Metal Frame Pool 26712, 366 х 76 см.
Фільтруючий насос для рециркуляції води Intex 28604.
Інструкція з експлуатації.
Відеодиск з інструкціями по установці.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x Висота 76см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 366 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Об'єм води | 6503 л |
| Вага | 28 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 50x28x87 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...