Bestway 56722, каркасний басейн 412x201x122 см фільтр, сходи
23710.00грн.
Товар у резерві
Розмір басейну:
221х150х43
239х150х58
300х201х66
404х201х100
424х250х100
427x250x100
412х201х122
412х201х122 мрамор
488х244х122
549х274х122
549х274х132
640х274х132
671х366х132
732х366х132
Висота басейну:
Тип фільтра:
Доступні варіанти
... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Довжина
412 см
Країна виробник
Китай
Картріджний фільтр насос
2006 л/год
Розмір басейну
(ДxШxВ) 412 x 201 x 122см
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 412 см |
| Країна виробник | Китай |
| Картріджний фільтр насос | 2006 л/год |
| Розмір басейну | (ДxШxВ) 412 x 201 x 122см |
| Сходи | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 201 см |
| Висота | 122 см |
| Каркас | Сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Розмір прямокутного басейну | 412 х 201 х 122 см |
| Серія | Power SteelTM RectangularPool |
| Об'єм води | 8124 л |
| Вага упаковки | 73,5 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 55x60x160 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...