Каркасний басейн 427х122 см Bestway 56993
Новий каркасний басейн розмірами 427х122 см з барвистим малюнком кам'яної кладки прикрасить ваш двір, а деяким підійде під дизайн будинку або тротуарної плитки типу Старе Місто.
Вибравши відповідне місце, ви навіть не помітите, як швидко зібрали басейн і сходи. Упевнений, якщо у вас є малі діти, то вони з перших хвилин будуть вже грати в басейні. Вам тільки залишиться набрати його на 90% водою і самим зануритися в море задоволення.
За фільтрацію відповідатиме фільтруючий насос потужністю 3028 л / год, а за чисту воду хімія для басейну .
Так само важливу роль буде грати і тент, яким ви будете накривати басейн наночь, від дощу, сильного вітру, і поки не було на кілька днів.
Подивившись на басейн з боку можна сказати:
Зовнішній вигляд - красивий і стильний.
Розмір - ідеальний, як для дорослих так і для дітей.
Каркас - оцинкований, міцний і надійний.
Матеріал басейну - тришаровий вініл товщиною 0,8 мм, зарекомендував себе відмінно і витримує маленькі цунамі.
Сходи - стійка, витримує 135 кг, з гумовими накладками на стійках.
І все це за вигідною ціною з подальшою консультацією по догляду за басейном під час сезону.
Обсяг при заповненні на 90% = 15232 л
Вага: 53 кг
Комплектація:
Сходи, тент, фільтр-насос, інструкція, заплатки
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Картріджний фільтр насос | 3028 л / год |
| Підстилка | Так |
| Розмір басейну | Діаметр 427 x Висота 122см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 427 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Power Steel Frame |
| Об'єм води | 15232 л |
| Вага | 60,4 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | різнокольоровий |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 50x50x160 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.