Круглий каркасний басейн Bestway 56886 Loft 549х132 см
Перше що привертає в цьому басейні, так це його незвичайний, барвистий раскрас, під декоративний облицювальний камінь. Якщо у вас схожий дизайн обробки будинку, або укладена бруківка типу Старе Місто, тоді такий басейн буде дуже гармонійно смотрется на їх фоні.
Вже довгі роки незмінним залишається щільність матеріалу басейнів Bestway. Все та ж товщина двох шарів вінілу і армованої сітки = 0,8 мм. Який довів на практиці, що термін експлуатації становить до 5-7 років без натяку на освіту дірок.
Таким же міцним залишився і карскас басейну. Сталевий, оцинкований, захищений пластиковими наконечниками від пошкоджень і пофарбований антикорозійного фарбою.
Зібравши за годину-півтора весь басейн, ви переконаєтеся який він широкий, просторий і місткий. Хочеш - плавай на матраці, хочеш - пірнай, грай з м'ячем в квача, стрибай зі сходів. Влаштовуй войнушки на водяних пістолетах .... і навіть невеликі цунамі. Цей басейн просто створений для відпочинку і розваг.
Характеристики та комплектація:
Інструкція допоможе розібратися, як швидко зібрати і експлуатувати басейн.
Чаша 549х132 см наповнюється на 90%, і її обсяг складе 26000 літрів.
Вода буде фільтруватися картриджним фільтром продуктивністю 5678 л / год.
Дозатор хлору забезпечить його рівномірне поширення в басейні.
На ніч, при сильному вітрі, або під час вашої відсутності басейн накривається тентом .
Сталеві сходи з майданчиком витримає навантаження 135 кг.
Заплатки допоможуть швидко заклеїти прокол (про всяк випадок).
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Картріджний фільтр насос | 5678 л/год |
| Розмір круглого басейну | 549 x 132 см |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 132 см |
| Діаметр | 549 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Power Steel Frame |
| Об'єм води | 26000 л |
| Вага | 106 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | різнокольоровий |
| Висота сходів | 132 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.