Каркасний басейн 457х122 см Intex 26742 CreyWood
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Картріджний фільтр насос | 3785 л/год |
| Підстилка | Так |
| Розмір круглого басейну | 457 x 122 см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 457 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Об'єм води | 16805 л |
| Вага | 70 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 61x40,4x115 см |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...