Каркасний басейн для дітей 260х160х65 см Intex 28271
Розмір басейну:
Висота басейну:
Тип фільтра:
Опис басейну Rectangular Frame Pool Intex 28271
Прямокутний каркасний басейн Intex 28271 (розмір: 260 х 160 х 65 см), підійде для повноцінного відпочинку на природі.
Чого дітям найбільше хочеться влітку? Багато сонечка, свіжого повітря, чудового настрою і ... где нибудь скупатися! Як же бути, якщо немає можливості з'їздити до річки або до моря, але бажання поплавати долає? Вихід простий: раз витратитися і купити каркасний басейн. Погодьтеся, адже басейн в XXI столітті не є «новацією» - це досить приємна реальність.
Каркасні басейни Intex 28271 якісні, міцні, надійні і в той же час не дорогі. Будь-яка дитина, побачивши, що йому купили такий чудовий басейн, буде Вам 100% вдячний. Він з нетерпінням чекатиме, поки ви його зберете і наповніть водою.
На скільки років вистачає такого басейну?
Всі басейни Интекс від малого до великого, мають армований потрійний матеріал чаші, який стійкий до розриву. Фарба не вицвітає і не вигорає на сонці. Оцинковані стійки і поперечні труби - (каркас), стійкий до впливу навколишнього середовища і частому намокання. Тому басейн Intex 28271 здатний радувати Вас і вашої дитини мінімум 5 років. За умови правильного зберігання взимку і що його не продірявлять самостійно. Але навіть якщо таке трапиться, басейн завжди можна відремонтувати, заклеївши його ремкомплектом.
Який можна зробити висновок ?
Дитячий басейн - надійний;
Довжина і ширина з каркасом 290х190 см дозволяють поставити його практично в будь-якому місці;
Нагрівання води відбувається швидко;
А ще в ньому можна навчити дитину плавати.
Комплектація складається з:
- чаша басейну
- металевий каркас
- заглушки для отворів (фільтраційного насоса)
- інструкція з роз'ясненням установки і сервісу
Упаковка:
вага: 18 кг
кількість упаковок: 1 коробка
розмір упаковки: 25х30х92см
Характеристики:
| Модель | довжина | ширина | висота | вага | обсяг води (90%) | сходи | фільтр | колір |
| 28271 | 260 см. | 160 см. | 65 см. | 18 кг. | 2282 л. | немає | немає | синій |
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 260 см |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 260 x 160 x 65см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 65 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Rectangular Frame Pool |
| Об'єм води | 2282 л |
| Вага | 18 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 30x25x92 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |