Дитячий каркасний басейн Bestway 56402 (239х150х58 см.)
3500.00грн.
Товар закінчився
Розмір басейну:
221х150х43
239х150х58
300х201х66
404х201х100
424х250х100
427x250x100
412х201х122
412х201х122 мрамор
488х244х122
549х274х122
549х274х132
640х274х132
671х366х132
732х366х132
Тип фільтра:
Каркасний басейн Bestway 56402, 239х150х58 см. Збірний басейн легко і швидко встановлюється. Процес складання басейну до наповнення водою займає 30 хвилин. Технологія Super-Tough надає стінок басейну потрійну міцність. Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу і один -... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Довжина
239 см
Розмір басейну
(ДхШхВ) 239 x 150 x 58см
Форма
Прямокутний
Ширина
150 см
Каркасний басейн Bestway 56402, 239х150х58 см.
Збірний басейн легко і швидко встановлюється. Процес складання басейну до наповнення водою займає 30 хвилин. Технологія Super-Tough надає стінок басейну потрійну міцність. Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу і один - поліестр для особливої міцності. Також міцність басейну Bestway обумовлюється його сталевим каркасом, завдяки якому басейн витримує великі навантаження, в ньому одночасно можуть купатися кілька людей. Зручний зливний клапан приєднується до садового шлангу. Таким чином, воду можна злити в будь-який зручний місце або, наприклад, полити сад. Не має потреби в підготовці ґрунту.
У комплекті:
- чаша басейну
- металевий каркас
- перехідник (під садовий шланг) для зливу води
- інструкція з роз'ясненням установки і сервісу
- об'м басейну: 1800 л
Упаковка:
вага: 14,4 кг
кількість упаковок: 1 коробка
розмір упаковки: 20х25х80см
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 239 см |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 239 x 150 x 58см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 58 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Об'єм води | 1800 л |
| Вага | 14,0 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...