Круглий каркасний басейн Intex 26716 New 366х99 см
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Опис басейну Intex 26716 New
Каркасний басейн Intex Prism Frame Pool 26716 діаметром 366 х 99 см.
Фільтруючий насос для рециркуляції води Intex 28604.
Сходи висотою 107 см.
Відмінний зручний басейн для всієї родини, щоб освіжитися в літню спеку після роботи, або влаштувати собі найкращі вихідні.
Всі басейни марки Intex зроблені з міцних матеріалів, які служать мінімум 5 років. Металеві стійки, зібрані воєдино за допомогою кріплень, утворюють єдиний стійкий і потужний каркас, який легко витримує 8500 літрів води і навантаження зазнає при купанні кількох людей. Разом з басейном Ви отримуєте фільтруючий насос для очищення води, і сходи, здатну витримати вагу людини до 120 кг.
Компанія Intex обладнає свої басейни зручним зливним клапаном для зливу води, до торому приєднується поливальний шланг. Таким чином воду можна буде зливати в будь-яке місце або поливати Ваш город, сад, квіти ...
Для установки басейну Intex 26716/28718, Вам знадобитися розчистити майданчик на якій він буде стояти весь сезон від сміття, трави, каменів, скла. Бажано підкласти підкладку під днище (докладніше я розповім при покупці басейну) .
У комплект входить:
- Каркасний басейн Intex Prism Frame Pool 26716 366 х 99 см.
- Фільтруючий насос для рециркуляції води Intex 28604.
- Сходи висотою 107 см.
- Картридж для насоса тип А
- Всасивающуя і подає форсунка
- Інструкція з експлуатації.
- Відеодиск з інструкціями по установці.
- Колір сіро-блакитний
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Intex |
| матеріал | тришаровий ПВХ: два шару ПВХ і шар скло-волоконної сітки |
| каркас | оцинковані сталеві труби |
| фактичний діаметр | 366 см |
| Висота басейну | 99 см |
| Макс. обсяг басейну | 8503 л |
| Картріджний фільтруючий насос | 2006 л / год |
| Тип картриджа | А |
| сходи | Так |
| Підстилка з кришкою | немає |
| Набір для догляду | немає |
| скіммер | немає |
| Гарантія | на цілісність упаковки |
| упаковка | картонна упаковка |
| вага | 41 кг |
| Розмір упаковки |
47 x 41 x 117см |
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x Висота 99см |
| Сходи | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 99 см |
| Діаметр | 366 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Об'єм води | 8503 л |
| Вага | 41 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Висота сходів | 107 см |
| Розмір упаковки | 46x40x116 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Спасибо. Бассейн получили.
Каркасный бассейн 366х99 см Intex 28718, 28218, бассейн 366х99, 366х99, 28718, 26716, intex 26716