Каркасний басейн 366 x 76 см Intex 26710 Prism Frame New
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Каркасний басейн Intex 28710 від офіційного дилера.
У перші спекотні дні літа, кожна людина який володіє заміським будинком або дачею починає придумувати, як врятуватися від спеки, коли поруч немає доступу до відкритої воді? Звичайно першим рішенням буде кліматична техніка (вентилятори, кондиціонери та інше), але ж сидіти постійно і не виходити з дому це скоріше доля зимового дозвілля. Тоді оптимальним рішенням буде у дворі встановити каркасний басейн, тим самим забезпечити себе свіжим повітрям, прохолодною водою з безпечної глибиною.

Прогресивна модель 28710 з серії Prism Frame
Модель каркасного басейну Prism Frame Intex 28710 - це бюджетне (щодо стаціонарних басейнів), зручне, що не займає багато місця рішення. Басейн Intex 28710 простий в експлуатації, надійний, не шкідливий для дітей, і легко демонтується на час зимового періоду.
Каркасний басейн від виробника Intex буде відмінною знахідкою для людей, які люблять проводити своє дозвілля на свіжому повітрі, а не під кондиціонером.

Якими перевагами володіє басейн серії Prism Frame?
- Нова забарвлення в холодний колір з імітацією плитки
- Наявність стекловолоконной сітки захистить від проколів і термінового ремонту
- Можливість підключення фільтр-насоса на хомутах
- Кругла форма басейну - запорука надійності і гуманної вартості
- Удосконалена система кріплення каркаса
Характеристики басейну Intex Prism Frame 28710 366х76 см:
Колір: сіро-блакитний
Оцинковані сталеві труби = 12 шт
Кріплення (штівти) = 26 шт
Заглушки отворів під насос = 2 шт
Інструкція
Об'м при 90% = 6503 л
Вага коробки = 22 кг
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x Висота 76см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 366 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Об'єм води | 6503 л |
| Вага | 22,1 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 35x29x88 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.