Intex 28202 (305х76 см) metal frame каркасний басейн з фільтруючім насосом
3950.00грн.
Товар закінчився
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Каркасний басейн Intex 28202 305 см х 76 см.
Збірний каркасний басейн серії Metal Frame Pool швидко і легко встановлюється. Процес складання басейну до наповнення водою займає всього 30 хвилин. Басейн виготовлений з високоякісного матеріалу із застосуванням технології Super-Tough, яка надає ... →
Характеристика
Виробник
Intex
Картріджний фільтр насос
1250 л / год
Розмір басейну
Діаметр 305 x Висота 76см
Форма
Круглий
Висота
76 см
Каркасний басейн Intex 28202 305 см х 76 см.
Збірний каркасний басейн серії Metal Frame Pool швидко і легко встановлюється. Процес складання басейну до наповнення водою займає всього 30 хвилин. Басейн виготовлений з високоякісного матеріалу із застосуванням технології Super-Tough, яка надає стінок басейну потрійну міцність. Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу і один - поліестр для особливої міцності. Підтримці форми басейну Metal Frame Pool сприяє стрічка з поліпропілену, що оперізує весь басейн. Також міцність басейну Intex обумовлюється його металевим каркасом, завдяки якому басейн витримує великі навантаження і в ньому одночасно можуть купатися кілька людей. У комплекті фільтруючий насос для очищення води. Зручний зливний клапан приєднується до садового шлангу. Таким чином, воду можна злити в будь-який зручний місце або, наприклад, полити сад. Басейн не потребує підготовки грунту або насипанні піску.
Діаметр басейну: 305 см.
Висота басейну: 76 см.
Обсяг: 4500 л.
Насос-фільтр: продуктивність 1 245 л / год.
Вага упаковки: 23 кг.
У комплект поставки входять:
Каркасний басейн Intex Metal Frame Pool 28 202 , 305 х 76 см.
Фільтруючий насос для рециркуляції води Intex 28602.
Інструкція з експлуатації.
Відеодиск з інструкціями по установці.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Картріджний фільтр насос | 1250 л / год |
| Розмір басейну | Діаметр 305 x Висота 76см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Metal Frame Pool |
| Об'єм води | 4485 л |
| Вага | 19 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 35x30x88 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...