Круглий каркасний басейн 549х122 см bestway 56462
23100.00грн.
Товар закінчився
Діаметр басейну:
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Круглий каркасний басейн bestway 56462 549х122 см
Комплектація:
Металевий каркас
М'яка чаша басейну ПВХ
Фільтраційна установка Bestway 58389 на 5678 л / год
Картридж для фільтрів Bestway 58012 (III)
Сходи Bestway 58336
Покриття на басейн Bestway 58039
ком... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Картріджний фільтр насос
5678 л/год
Розмір круглого басейну
549 x 122 см
Тент
Так
Форма
Круглий
Круглий каркасний басейн bestway 56462 549х122 см
Комплектація:
- Металевий каркас
- М'яка чаша басейну ПВХ
- Фільтраційна установка Bestway 58389 на 5678 л / год
- Картридж для фільтрів Bestway 58012 (III)
- Сходи Bestway 58336
- Покриття на басейн Bestway 58039
- комплект латочок
- Інструкція
Обсяг: 23062 літра
Вага: 84 кг
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Картріджний фільтр насос | 5678 л/год |
| Розмір круглого басейну | 549 x 122 см |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 549 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Об'єм води | 23062 л |
| Вага | 79 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Висота сходів | 122 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...