Каркасний басейн 404х201х100 см Bestway 56251
Розмір басейну:
Тип фільтра:
Опис Bestway 56251
Каркасний басейн Bestway 56251 з об'ємом води 6930 літрів.
Такий каркасний басейн відмінно підійде для дітей підліткового віку.
Він може вмістити 5-7 активно відпочиваючих людей. При цьому зберегти свою міцність завдяки тришаровому ПВХ з армуванням всередині, і міцним металевих стійок.
Розміри басейну 404х201х100 см дозволяють розмістити його практично на самій маленькій ділянці.
Додатково до басейну надається картріджний фільтруючий насос Bestway 58148, з елементом, що фільтрує всередині. Продуктивністю 2 м3 на годину. Який здатний перегнати весь обсяг басейну за 3,5 години. Для кращого очищення води в басейні рекомендується переганяти 2-ва об'єму води на добу.
Комплектація каркасного басейну Bestway 56251:
Металевий каркас;
Лайнер басейну;
Фільтр насос для басейну Bestway 58148 ;
Картридж для фільтра Bestway 58094 тип (II) ;
Інтсрукціі по збірці басейну;
Всі басейни потребують хімічної обробки води.
рекомендується придбати
Хлор-шок З 60-Т - (таблетований хлор для басейну, для знищення вірусів, бактерій, грибків, цвілі)
Альгицид - рідина (призначений для запобігання появи і усунення водоростей, бактерій, грибків у воді басейну)
Рн мінус - призначений для зниження кислотності води в басейні до нормованого рівня (7.2-7.6). Вода з оптимальним рівнем pH, збільшує ефективність дезінфікуючих засобів і коагулянтів, а також запобігає подразнення слизових оболонок людини і випадання вапняних відкладень на дні і стінках басейну.
Увага! Сходи не йде в комплекті! А купується окремо.
Так само цей басейн можна розглядати для вирощування риби.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 404 см |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 404 x 201 x 100см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 201 см |
| Висота | 100 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Ultra Frame Rectangular |
| Об'єм води | 6478 л |
| Вага | 52,3 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 100 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.