Каркасний басейн Intex 28270 220х150х60 см
Розмір басейну:
Висота басейну:
Тип фільтра:
Дитячий каркасний басейн Intex 28720
На початку ви думаєте, що купуєте басейн дитині ...., але поступово їм наченается користуватися вся родина). Здавалося б, габарити не олімпійського басейну, а практика показала, що сидячи, по шию або підборіддя, в нього може зануритися 4 людини, правда кожен в своєму кутку.
Що стосовно міцності: все тримається на металевому каркасі з розпірками. Тому можна не бояться, що він деформується або перевернеться. Сама чаша зроблена з щільного потрійного матеріалу, перевіреного роками.
У басейні є кілька отворів: два отвори під установку фільтру, і одне для зливу води з басейну.
Фільтра в комплекті немає, але його можна придбати окремо в рекомендованих товарах до басейну нижче, або біля кнопки Купити.
Для чого потрібен фільтр?
Його функція полягає в циркуляції та очищення води. Так як в воду прагнуть потрапити не тільки люди, а й мошка, листя, пил принесена вітром, і навіть пісок, то фільтр просто необхідний. Він в лічені години впорається з усім, що вітром занесло в басейн.
А щоб вода залишалася постійно прозорою в неї потрібно додавати або перекис водню , або хлор в таблетках.
І якщо Ви все ж вирішили натиснути кнопку Купити, то знайте, що біля басейну є один побічний ефект: До нього швидко звикаєш і із скла НЕ ХОЧЕТЬСЯ вилазить В ЖАРУ.
Обсяг: тисячі шістсот шістьдесят два л
Вага: 16 кг
Розмір коробки: 78х30х25 см
Рекомендуємо купити:
- набір для прибирання дна і стінок басейну Intex 28003 (штанга, сачок, пилосос для басейну працює від фільтра)
- насос для очищення води intex 28604 з аерацією
Упаковка:
вага: 17 кг
розмір упаковки: 25х25х100см
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 220 см |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 220 x 150 x 60см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 60 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Rectangular Frame Pool |
| Об'єм води | 1630 л |
| Вага | 16 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 30x25x78 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.