пн-сб 10:00-18:00, нд - вихідний

Хлор-шок Аквадоктор С60-Т від 1 кг

460.00грн.
В наявності
Доступні варіанти
Швидкорозчинний хлор шок в таблетках по 20 гр від Аквадоктор призначений в стислі терміни, зробити Ваш басейн з «болота» в плавальний розважальний водойму з чистою водою, без мікробів, бактерій, грибків, слизу і водоростей. Провівши простий розрахунок: 1 таблетка хлору на 1 м3 води, або простіше од...


Швидкорозчинний хлор шок в таблетках по 20 гр від Аквадоктор призначений в стислі терміни, зробити Ваш басейн з «болота» в плавальний розважальний водойму з чистою водою, без мікробів, бактерій, грибків, слизу і водоростей.

Провівши простий розрахунок: 1 таблетка хлору на 1 м3 води, або простіше один до одного (1/1), додається в потрібній кількості в спеціальний поплавець , або в скіммер , а якщо таких немає, то розчиняється в пластиковому відрі за 15-20 хвилин без залишку, а після вливається по периметру в басейн.

При цьому фільтруючий насос, будь він картріджний або пісочний, повинен безперервно працювати 10-12 годин. На цей період оголошується технічна перерва. Зазвичай таку дезінфекцію хлор-шоком проводять на ніч, щоб вранці вже можна було купатися.  

З досвіду: рекомендую робити таку процедуру 1 раз тиждень (через кожні 7 днів). Так як хлор має властивість зникати, то через тиждень його вже в воді не буде.

Буває що кількість відвідують басейн велика, з тривалим перебуванням у воді, яка швидше покладеного починає мутнеть, тоді рекомендується додатково застосовувати тривалий хлор 3 в 1 , який буде повільно розчиняться протягом усього тижня, перебуваючи в поплавці або скиммере. Тим самим, не даючи активно розвиватися мікроорганізмам, зберігаючи чисту і прозору воду басейну.

Фасовка від 1 кг.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.