Каркасний басейн 457х122 см Bestway 56438-5 з пісочнім фільтром
22000.00грн.
В наявності
Діаметр басейну:
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Доступні варіанти
Каркасний басейн Bestway 56438-5 розміром 457х122 см оснащений пісочним фільтром Bestway 58497.
Що означає модель 56438-5?
За основу взято каркасний басейн Bestway 56438 див. Посилання на басейн , який переукомплектований пісочним фільтром Bestway 58497 замість картриджного.
... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Розмір басейну
Діаметр 457 x Висота 122см
Сходи
Так
Тент
Так
Форма
Круглий
Каркасний басейн Bestway 56438-5 розміром 457х122 см оснащений пісочним фільтром Bestway 58497.
Що означає модель 56438-5?
За основу взято каркасний басейн Bestway 56438 див. Посилання на басейн , який переукомплектований пісочним фільтром Bestway 58497 замість картриджного.
- Потужність пісочного фільтр-насоса 230 Вт
- Продуктивність якого дорівнює 5678 л / год.
У комплекті насоса є:
- шланги на хомутах,
- перехідники під різьбу для плунжерних кранів або форсунок з різьбленням.
Комплектація басейну:
- тент
- сходи
- пісочний фільтр насос 58497 на 5678 л / год з шлангами, перехідниками і форсунками.
- Інструкція по збірці.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Розмір басейну | Діаметр 457 x Висота 122см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 457 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 5678 л/год |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Об'єм води | 16015 л |
| Вага | 70 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Висота сходів | 122 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...