Солярна плівка Intex 28013 для басейну 457 см
1600.00грн.
В наявності
... →
Характеристика
Виробник
Intex
Товщина матеріалу
160 микрон (150 г/м2)
Розмір басейну
Діаметр 457см
Діаметр
457 см
Матеріал
ПВХ с ячейками воздуха
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Товщина матеріалу | 160 микрон (150 г/м2) |
| Розмір басейну | Діаметр 457см |
| Діаметр | 457 см |
| Матеріал | ПВХ с ячейками воздуха |
| Серія | Solar Pool Cover |
| Вага | 3,8 кг |
| Колір | голубой |
| Розмір упаковки | 41x29x65 см |
| Упаковка | полиэтиленовая сумка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацию |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...