Теплозберігаючий тент-накриття для басейну Intex 28010 (для басейну 244 см)
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Товщина матеріалу | 120 мікрон (110 г/м2) |
| Діаметр | 206 см |
| Матеріал | ПВХ з осередками повітря |
| Вага | 1,9 кг |
| Розмір упаковки | 25x95x13 см |
| Упаковка | поліетиленова сумка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | Не передбачена |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...