549х274см Теплозберігаючий тент-покривало для басейну Intex 28016
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 538 см |
| Товщина матеріалу | 160 мікрон (150 г/м2) |
| Ширина | 253 см |
| Матеріал | ПВХ з пухирцями повітря |
| Розмір тенту | Довжина 538 x Ширина 253 см |
| Вага упаковки | 2,45 кг |
| Упаковка | полієтиленова сумка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | не передбачена |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...