Тент антіохолодження на каркасний басейн 366 см intex 28012
860.00грн.
В наявності
характеристика:
Щільний поліетилен з повітряними прошарками
Діаметр 350 см
Щільність 120 мікрон
Забезпечує покращений прогрів води в басейні. Зменшує випаровування води на 94%. Зберігає накопичене тепло води. Так само знижує кількість потрапляння комах, пилу, листя, пуху і т.д на поверхн... →
Характеристика
Виробник
Intex
Товщина матеріалу
120 мікрон (110 г / м2)
Розмір басейну
Діаметр 348см
Діаметр
350 см
Матеріал
ПВХ з осередками повітря
характеристика:
Щільний поліетилен з повітряними прошарками
Діаметр 350 см
Щільність 120 мікрон
Забезпечує покращений прогрів води в басейні. Зменшує випаровування води на 94%. Зберігає накопичене тепло води. Так само знижує кількість потрапляння комах, пилу, листя, пуху і т.д на поверхню води.
Солярна плівка Intex 28012 укладається на воду бульбашками вниз.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Товщина матеріалу | 120 мікрон (110 г / м2) |
| Розмір басейну | Діаметр 348см |
| Діаметр | 350 см |
| Матеріал | ПВХ з осередками повітря |
| Серія | Solar Pool Cover |
| Вага упаковки | 1,23 кг |
| Колір | блакитний |
| Розмір упаковки | 40x30x20 см |
| Упаковка | поліетиленова сумка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
29022, Солярна плівка 366 см, теплозберігаюча плівка тент 366 см, 28012
Схожі товари
Loading product name...
Load...