Солярні плівка bestway 58240 для басейну 412х201 см
950.00грн.
Товар закінчився
Теплосберегающая або солярна плівка Bestway 58240 для басейнів розміром 404х201 см і 412х201 см, складається з повітряних бульбашкових камер, розташованих на поліетиленовому полотні 150 мікрон.Забезпечує пристойний прогрів води на 15 см під плівкою до гарячого стану (якщо вода знаходиться в спокійно... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Довжина
4,04 см
Розмір
375x175 см
Товщина матеріалу
150 мікрон (110 г / м2)
Розмір басейну
Довжина 4,04 x Ширина 2,01 см
Теплосберегающая або солярна плівка Bestway 58240 для басейнів розміром 404х201 см і 412х201 см, складається з повітряних бульбашкових камер, розташованих на поліетиленовому полотні 150 мікрон.
Забезпечує пристойний прогрів води на 15 см під плівкою до гарячого стану (якщо вода знаходиться в спокійному стані). Якщо ж включити фільтр насос, то теплий шар води рівномірно розподілиться по всьому басейну.
У свою чергу, солярна плівка так само знижує випаровування води, потрапляння в воду пилу і комах.
Укладається на гладь води бульбашками вниз.
Басейн, накритий на ніч такою плівкою, буде набагато тепліше до ранку, ніж без неї.
Розміри плівки: 380 см на 180 см.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 4,04 см |
| Розмір | 375x175 см |
| Товщина матеріалу | 150 мікрон (110 г / м2) |
| Розмір басейну | Довжина 4,04 x Ширина 2,01 см |
| Ширина | 2,01 см |
| Матеріал | ПВХ з осередками повітря |
| Серія | Solar Pool Cover |
| Колір | блакитний |
| Упаковка | поліетиленова сумка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...