Намотувальний пристрій для басейну intex 28051
Змотуючий пристрій Intex 28051 призначений для зручного
змотування солярної плівки (теплозберігаючого
накриття) з поверхні води басейну. Воно встановлюється на прямокутний каркасний басейн шириною від 274 до 488 см.
Барабан кріпитися по краями басейну на каркас. Один край солярної плівки
пристібається канатиками до
пристрою і намотується на трубку обертаючи ручку. Трубка виготовлена
з алюмінію . Блокування на ручці з функцією фіксації запобігає випадковому розмотуванню тенту.
Використання намотувального пристрою сильно
полегшує
процес накриття - змотування теплозберігаючої плівки, а також, збільшить термін служби антиохолоджуючого тенту!
Солярний тент у комплект не входить.
Характеристики:
Матеріал валиків: алюміній
Матеріал кріплень: пластик
Вага: 7.8 кг
Габарити
упаковки, см: 26х22х127
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Розмір басейну | Довжина 274 x Ширина 488см |
| Ширина | 488 см |
| Матеріал | алюміній |
| Серія | Pool Covers |
| Розмір упаковки | 21x127x26 см |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.