Солярні тент Intex 28028 для каркасного басейну 400х200 см
900.00грн.
В наявності
Солярна плівка для каркасного басейну 412 х 201 см, 400 х 200 см - швидше прогріває воду і не дає охолонути воді тривалий час
Щільність 150 мікрон... →
Характеристика
Виробник
Intex
Довжина
378 см
Товщина матеріалу
160 микрон (150 г/м2)
Розмір басейну
Довжина 378 x Ширина 186см
Ширина
186 см
Солярна плівка для каркасного басейну 412 х 201 см, 400 х 200 см - швидше прогріває воду і не дає охолонути воді тривалий час
Щільність 150 мікрон
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 378 см |
| Товщина матеріалу | 160 микрон (150 г/м2) |
| Розмір басейну | Довжина 378 x Ширина 186см |
| Ширина | 186 см |
| Матеріал | ПВХ с ячейками воздуха |
| Серія | Solar Pool Cover |
| Вага | 3,2 кг |
| Колір | голубой |
| Розмір упаковки | 20x38x34 см |
| Упаковка | полиэтиленовая сумка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацию |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...