Круглий каркасний басейн Intex 26330 549х132 см з пісочнім фільтром
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Купіть 5 метровий каркасний басейн для незабутнього літнього відпочинку.
Тільки уявіть, як Ваш власний басейн, на Вашій ділянці, зможе урізноманітнити Ваш літній відпочинок?
У кожен спекотний сонячний день літа, Ви будете годинами насолоджуватися купанням в освіжаючому та даруючому посмішку басейні.
Коли до Ваших дітей будуть приходити друзі, їм буде чим зайнятися в басейні, і нарешті вони не будуть сидіти у Вас на голові.
Упевнений, що і Вашим друзям дуже сподобається такий місткий і класний басейн, особливо якщо Ви часто збираєтесь разом.
Ось саме тому, рекомендую зупинити свій вибір на каркасному басейні intex 26330, так як в ньому все враховано:
- Сучасні технології та інновації
- Велика місткість: до 10 осіб
- Всі необхідні аксесуари
- І звичайно, сто відсоткове задоволення відпочинком, без обмежень, протипоказань і побічних ефектів.

А тепер по порядку.
- Перше на що потрібно звернути увагу - це на потужний оновлений пісочний фільтр, який є в комплекті. Його пропускна потужність становить 7900 літрів на годину, що дозволяє з максимальною ефективністю очистити воду до блакитного стану. У 2019 компанія Intex вбудувала в насос LED таймер, який можна запрограмувати на необхідний час роботи фільтра. А також, вдосконалила випускну форсунку, зробивши її з аерацією. Яка додає кисень в воду, тим самим допомагає окисляти метали, і сприяє видаленню з води розчинених газів двоокису вуглецю і сірководню.
аксесуари:
- Тент - накривають від випаровування, охолодження і збереження чистоти води в басейні від занесених вітром мошок, листя, пилу, піску.
- Підкладка - її кладуть на землю перед установкою басейну. Основна функція - уберегти дно від пошкоджень і налипання бруду.
- Сходи - тепер з додатковим упором, що не дає їй хитатися, коли на неї наступають. А ще можна зняти сходинки, які не дадуть залізти в воду Вашим дітям без нагляду, або раптом домашнім тваринам (кішечки, песикам).
Загалом, до такого басейну байдужим не залишиться ніхто. Веселі ігри або спокійний релакс, у великій компанії або наодинці з собою - у Вас залишаться непередавані емоції і незабутні моменти, зафіксовані на камеру або телефон.
Такий відпочинок відкладати не можна!
Замовляйте або телефонуйте прямо зараз:
050-512-82-38 або 068-505-40-84 Артем.
Каркасний басейн Intex 26330 складається з:
- чаші басейну 549х132 см;
- сталевого каркаса;
- інструкції по установці, сервісній документації;
- пісочного фільтра-насоса Intex 26646, продуктивністю 7900 л / год;
- тенту на басейн і підстилки під басейн;
- сходи 1,32 м;
Обсяг басейну: 26423 літра
Повна вага - 131 кг
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Необхідна вага піску | 23 кг |
| Підстилка | Так |
| Розмір круглого басейну | 549 x 132 см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 132 см |
| Діаметр | 549 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 7900 л/год |
| Серія | ULTRA XTR™ FRAME POOL |
| Об'єм води | 26423 л |
| Вага | 128,1 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 132 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Бассейн супер! Самая низкая цена в интернете + грамотные консультанты!
28332, intex 26330, каркасный бассейн intex 26330, круглый каркасный бассейн 549х132 см,